Installatron


Installatron – zarządzanie aplikacjami: prosta i szybka instalacja najpopularniejszych aplikacji webowych, kopie zapasowe, aktualizacje.

Automatyczna instalacja ponad 120 najpopularniejszych darmowych aplikacji. Jednym kliknięciem zainstalujesz i zaktualizujesz JOOMLA, WORDPRESS, osCommerce, Galerię zdjęć czy Forum phpBB w wybranym przez siebie języku. Installatron jest dostępny w panelu administracyjnym DirectAdmin – TITTLE.pl we wszystkich pakietach hostingowych.

 

Każda z tych aplikacji może być zainstalowana na Twojej stronie, a także jest możliwa wielokrotna instalacja dowolnej z nich wraz z zarządzaniem ich kopiami zapasowymi.

Aplikacja webowa jest oprogramowaniem zaprojektowanym do zarządzania witryną, zwiększające jej możliwości lub dodające nowe funkcjonalności. Przykładowe aplikacje webowe obejmują np. blogi, księgi gości, fora, galerie zdjęć czy systemy e-marketingu.

W celu instalacji zaloguj się do DirectAdmin, przejdź do sekcji Installatron wybierz oprogramowanie z listy, a następnie kliknij na przycisk Zainstaluj.

Wybrana aplikacja jest instalowana na Twoim koncie hostingowym jako zbiór plików i katalogów.

Ilość wymaganego miejsca zależy od aplikacji, ale może wahać się od kilku kilobajtów do 60 megabajtów a czasem więcej.

Wiele aplikacji wymaga do swojego działania bazy danych w celu gromadzenia dodatkowych danych. MySQL jest najczęściej używanym systemem bazy danych na platformach hostingowych, ale dostępnych jest także wiele innych. Installatron automatycznie zakłada i konfiguruje bazę danych dla Ciebie.

 

Installatron możez obejrzeć i przetestować na naszym koncie demonstracyjnym DEMO. Więcej: http://demo.tittle.pl (w przygotowaniu)