Installatron


Installatron – zarządzanie aplikacjami: prosta i szybka instalacja najpopularniejszych aplikacji webowych, kopie zapasowe, aktualizacje.

 

Automatyczna instalacja ponad 120 najpopularniejszych darmowych aplikacji. Jednym kliknięciem zainstalujesz i zaktualizujesz JOOMLA, WORDPRESS, osCommerce, Galerię zdjęć czy Forum phpBB w wybranym przez siebie języku. Installatron jest dostępny w panelu administracyjnym DirectAdmin we wszystkich pakietach hostingowych.

 

Każda z tych aplikacji może być dodana do Twojej strony, a także jest możliwa wielokrotna instalacja dowolnej z nich.

Aplikacja webowa jest oprogramowaniem zaprojektowanym do zarządzania witryną, zwiększające jej możliwości lub dodające nowe funkcjonalności. Przykładowe aplikacje webowe obejmują np. blogi, księgi gości, fora, galerie zdjęć czy systemy e-marketingu.

W celu instalacji zaloguj się do DirectAdmin, przejdź do sekcji Installatron wybierz oprogramowanie z listy, a następnie kliknij na przycisk Zainstaluj.

Wybrana aplikacja jest instalowana na Twoim koncie hostingowym jako zbiór plików i katalogów.

Ilość wymaganego miejsca zależy od aplikacji, ale może wahać się od kilku kilobajtów do 60 megabajtów a czasem więcej.

Wiele aplikacji wymaga do swojego działania bazy danych w celu gromadzenia dodatkowych danych. MySQL jest najczęściej używanym systemem bazy danych na platformach hostingowych, ale dostępnych jest także wiele innych. Installatron automatycznie zakłada i konfiguruje bazę danych dla Ciebie.

 

Installatron możez obejrzeć i przetestować na naszym koncie demonstracyjnym DEMO. Więcej:  http://demo.tittle.pl (w przygotowaniu)

 

 

Installatron