O nas

Home > O nas
 

Wykorzystujemy najnowocześniejsze  rozwiązania i technologie. Oferujemy, jako pierwsi w naszym regionie, bezobsługową w pełni zautomatyzowaną rejestrację i konfigurację wszystkich usług – rejestrację domen oraz konfigurację usług hostingowych.

Proces zamówienia na TITTLE.pl (hostingu, rejestracji domeny) jest w pełni zautomatyzowany i zajmuje kilka minut: rejestracja domen, konfiguracja serwera, utworzenie konta wraz wygenerowaniem faktury i dostępami, wysłanie wiadomości.   Serwer wyposażony jest w najnowocześniejsze rozwiązania:   panel  administracyjnym Direct Admin do zarządzania stroną, kontami pocztowymi, bazami danych, własnymi statystykami i Installatron z  ponad 100 aplikacji webowych. Wszystko na najwyższym poziomie.

Zapewniamy

Pomoc techniczną 24h/7 dni w tygodniu, również pomoc zdalną >>>

System pomocy za pomocą zgłoszeń dostępnych  przez Panel Klienta >>>

Wykonujemy  kopie bezpieczeństwa wszystkich danych w systemie 1,2,3,7 dni. W razie potrzeby wykonujemy kopie bezpieczeństwa więcej niż 1 na dobę (nawet co 10 minut) z możliwością dostępu do kopii starszych niż standardowe 3 dni.

 

Historia

W branży informatycznej  pracujemy od „początku” (lata 1989-1990) czyli od około 25 lat! W internecie pracujemy od 199 r,. od kiedy TPSA udostępniła tzw. dostęp wzdzwaniany 0202122 (kto pamięta terminal TPSA, jak okno DOSu?).  Informatyka to dla nas narzędzie, które wykorzystujemy od dawna w różnych dziedzinach życia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w administrowaniu IT. To nabyte  wieloletnie doświadczenie oferujemy   w naszej współpracy.