Aktualności

Home > Archive for category 'Aktualności'
 
Posted by on 17 sierpnia, 2023 in |
Zwracaj uwagę na szczegóły. Próby wyłudzenia haseł są częste, nie daj się zwieść pozorom. Jak rozpoznać oszusta, jak rozpoznać nasze wiadomości.
 
Posted by on 27 lipca, 2023 in |
Dlaczego dane Abonenta domeny czasem są niewidoczne? W momencie rejestracji domeny .pl dane jej Abonenta trafiają do NASK https://www.dns.pl/rejestracja_domeny_pl  i zostają opublikowane w bazie WHOIS. Jest ona ogólnodostępna, dlatego też może stać się źródłem informacji o danych osobistych dla telemarketerów, akwizytorów lub spamerów. Dane Abonenta, widoczne w bazie WHOIS, mogą być widoczne lub ukryte. Zależy to od rodzaju domeny oraz statusu prawnego jej Abonenta.
 
Posted by on 14 listopada, 2022 in |
Informujemy, że w dn. 12  października 2022 roku NASK, rejestr domen polskich zmienił cenę wszystkich domen. Zmiany w cenach obejmują zarówno koszt rejestracji i koszt przedłużenia wszystkich domen polskich - domen .pl, regionalnych, funkcjonalnych oraz IDN.
 
Posted by on 30 lipca, 2022 in |
Prowadzimy Kampanie Reklamowe stron internetowych. Zapewniamy ich wysokie pozycje poprzez pozycjonowanie i działania SEO.
 
Posted by on 20 lipca, 2022 in |
Porównanie hostingu TITTLE.pl z  jednym liderem na rynku hostingowym w Polsce Usługi hostingowe w TITTLE.pl oferują Klientom komfort pracy i dużą ilość narzędzi, często niedostępnych w innych firmach hostingowych lub dostępnych, jeśli już, tylko jako dodatki płatne. Decydując się na hosting w TITTLE.pl zapewniają sobie Państwo komplet narzędzi i gwarancję działania hostingu i Waszej strony. W TITTLE.pl zwykły pakiet to Pakiet biznesowy, tzw. "full-opcja".
 
Posted by on 26 maja, 2022 in |
Co robić gdy ktoś inny widnieje jako abonent Twojej domeny? Opiszemy Ci dosyć powszechny problem występujący w świecie domen, który być może dotyczy właśnie Ciebie. Chodzi o sytuację, gdy poprosiłeś kiedyś przyjaciela, informatyka z pracy, czy może partnera o zarejestrowanie domeny internetowej, której używasz do teraz. Prawdopodobnie rejestracja domeny szła w parze z założeniem strony internetowej i hostingu. Nie ustalaliście szczegółów odnośnie domeny, bo myślałeś, że nie ma takiej potrzeby. W końcu to mój przyjaciel, więc co złego może się zdarzyć? – pomyślałeś. Pewnie nie zastanawiałeś się nad tym, jakie to ma znaczenie, kto rejestruje domenę, bo zwyczajnie nie przyszło Ci to do głowy. Stwierdziłeś, że nie będziesz martwić się na zapas.
 
Posted by on 27 kwietnia, 2021 in |
W procesie produkcji stron internetowych wykonujemy na potrzeby zdjęcia produktów, modelek, zdjęcia plenerowe oraz filmy 4K.
 
Posted by on 21 lutego, 2021 in |
Prosimy  o napisanie opinii o TITTLE.pl w  Google.  Opinia w Google jest przez użytkowników sieci brana pod uwagę.
 
Posted by on 11 września, 2020 in |
Wniosek AUTHINFO znajduje się Panelu Klienta >  Pomoc >Do pobrania
 
Posted by on 15 sierpnia, 2020 in |
Wdrożylismy możliwość szyfrowania poczty certyfikatem SSL  (POP, IMAP, SMTP). Wdrożenie przebiegło bez problemów, poza komunikatami o potwierdzenie wyjątku bezpieczeństwa, nie wystąpiły żadne problemy z działaniem skrzynek naszych Klientów.