Aktualności

Home > Archive for category 'Aktualności'
 
Posted by on 11 marca, 2024 in |
Komunikaty na naszym FB https://www.facebook.com/tittlepl/
 
Posted by on 29 stycznia, 2024 in |
Twoja strona nie działa? Awaria czy włamanie? Jak się zabezpieczyć? Co teraz, co dalej? Zwróć się z tym do nas a zajmiemy się wszystkim, po kolei - od naprawy do zabezpieczeń na przyszłość.  
 
Posted by on 22 grudnia, 2023 in |
Hasło nie może być łatwe. Hasło MUSI być trudne. 
 
Posted by on 21 grudnia, 2023 in |
Polityka bezpieczeństwa to jeden z głównych filarów naszego działania o szczególnym znaczeniu. Bardzo dużą wagę przykładamy do kwestii bezpieczeństwa IT, do ochrony danych przed:
 
Posted by on 17 sierpnia, 2023 in |
Zwracaj uwagę na szczegóły. Próby wyłudzenia haseł są częste, nie daj się zwieść pozorom. Jak rozpoznać oszusta, jak rozpoznać nasze wiadomości.
 
Posted by on 27 lipca, 2023 in |
Dlaczego dane Abonenta domeny czasem są niewidoczne? W momencie rejestracji domeny .pl dane jej Abonenta trafiają do NASK https://www.dns.pl/rejestracja_domeny_pl  i zostają opublikowane w bazie WHOIS. Jest ona ogólnodostępna, dlatego też może stać się źródłem informacji o danych osobistych dla telemarketerów, akwizytorów lub spamerów. Dane Abonenta, widoczne w bazie WHOIS, mogą być widoczne lub ukryte. Zależy to od rodzaju domeny oraz statusu prawnego jej Abonenta.
 
Posted by on 14 listopada, 2022 in |
Informujemy, że w dn. 12  października 2022 roku NASK, rejestr domen polskich zmienił cenę wszystkich domen. Zmiany w cenach obejmują zarówno koszt rejestracji i koszt przedłużenia wszystkich domen polskich - domen .pl, regionalnych, funkcjonalnych oraz IDN.
 
Posted by on 30 lipca, 2022 in |
Prowadzimy Kampanie Reklamowe stron internetowych. Zapewniamy ich wysokie pozycje poprzez pozycjonowanie i działania SEO.
 
Posted by on 20 lipca, 2022 in |
Porównanie hostingu TITTLE.pl z  jednym liderem na rynku hostingowym w Polsce Usługi hostingowe w TITTLE.pl oferują Klientom komfort pracy i dużą ilość narzędzi, często niedostępnych w innych firmach hostingowych lub dostępnych, jeśli już, tylko jako dodatki płatne. Decydując się na hosting w TITTLE.pl zapewniają sobie Państwo komplet narzędzi i gwarancję działania hostingu i Waszej strony. W TITTLE.pl zwykły pakiet to Pakiet biznesowy, tzw. "full-opcja".
 
Posted by on 26 maja, 2022 in |
Co robić gdy ktoś inny widnieje jako abonent Twojej domeny? Opiszemy Ci dosyć powszechny problem występujący w świecie domen, który być może dotyczy właśnie Ciebie. Chodzi o sytuację, gdy poprosiłeś kiedyś przyjaciela, informatyka z pracy, czy może partnera o zarejestrowanie domeny internetowej, której używasz do teraz. Prawdopodobnie rejestracja domeny szła w parze z założeniem strony internetowej i hostingu. Nie ustalaliście szczegółów odnośnie domeny, bo myślałeś, że nie ma takiej potrzeby. W końcu to mój przyjaciel, więc co złego może się zdarzyć? – pomyślałeś. Pewnie nie zastanawiałeś się nad tym, jakie to ma znaczenie, kto rejestruje domenę, bo zwyczajnie nie przyszło Ci to do głowy. Stwierdziłeś, że nie będziesz martwić się na zapas.