Płatności

Home > Płatności
 

Usługi hostingowe oraz rejestracji domen są usługami przedpłatowymi. Opłaca się je „z góry”, za kolejny okres. Brak opłaty jest równoznaczny z rezygnacją z usług i nie trzeba wypowiadać umowy.

Ten rodzaj świadczenia usług wymusza sposób fakturowania Proforma – Faktura. Klienci otrzymują przed kolejnym okresem rozliczeniowym fakturę Proforma, a po jej opłaceniu jest wystawiana Faktura do zaksięgowania (jako zapłacona).

Wystawiona faktura za usługę, nawet jeśli usługa nie zostanie wykonana, rodzi obowiązek podatkowy, natomiast faktura proforma – nie.

Faktury muszą być numerowane kolejno, zgodnie z datą wystawienia. Część faktur nie zostaje w praktyce opłacona. To powodowałoby „dziury” w numeracji faktur. Dlatego faktury Proforma należy traktować tylko jako ofertę a dopiero opłacenie usług jako ich wykupienie. Na skutek wykonania płatności następuje automatyczne wygenerowanie faktury jako zapłaconej, okres ważności domeny jest przedłużany na kolejny rok.

 

Płatności można dokonywać:

1. przez bramkę płatności TPAY – BLIK, zwykły przelew Online lub ratalnie.

(dostępne w Panelu Klienta po zalogowaniu, w prawym górnym rogu faktury – instrukcja Płatność błyskawiczna – bramka płatności TPAY.com

2. bezpośrednio na nasze konto bankowe na stronie KONTAKT  https://tittle.pl/kontakt/