Migracja na nowy serwer – 24GB RAM, polska lokalizacja.

Home > Migracja na nowy serwer – 24GB RAM, polska lokalizacja.
 
Posted by on 19 września, 2019 in |

Dzisiaj w nocy tj. 19/20.09.2019 r. przenosimy usługi na serwer dedykowany o znacznie zwiększonych parametrach niż dotychczasowy (np. 24GB RAM zamiast 6GB). Wszystkie usługi (strony www, poczta, bazy danych, ftp etc.) będą działały nieprzerwanie a samo przeniesienie usług powinno pozostać niezauważalne.

Nastąpi zmiana IP serwera (obecnie jest to 193.70.95.57), co może w niektórych, rzadkich przypadkach, wywołać problemy w działaniu niektórych usług np. usług ftp, gdzie adres zapisany jest bezpośrednio w formacie adresu IP.

W przypadku pojawienia się w dniu jutrzejszym jakichkolwiek problemów w działaniu usług prosimy o kontakt poprzez:

System Zgłoszeń (preferowany): https://tittle.pl/panel/supporttickets.php

E-mail: jk@tittle.pl 

Dokładamy wielu starań, aby nasze usługi działały na jak najwyższym poziomie, przez co rozbudowa infrastruktury wpisuje się jako konieczność w dotrzymywania kroku najnowszym trendom rynkowym. Chcemy być konkurencyjni zarówno pod wzgl. cen jak i parametrów świadczonych usług a także ich jakości, gdzie priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo danych. Mamy nadzieję, że od jutra nasze usługi będą działały jeszcze szybciej a nasi Klienci odczują komfort z prędkości działania nowego serwera.

Życzymy Wam  i sobie bezproblemowego działania wszystkich usług hostingowych w TITTLE.pl

Jacek Kurzawa