Usługi informatyczne

Wydanie danych dostępowych do konta.

Wydanie danych dostępowych do konta Klienta, do Direct Admin, do WordPressa, do skrzynek pocztowych.

Prace informatyczne 1 godz.

Naprawa i modernizacja stron internetowych, praca ze skryptami, przygotowanie SEO. Konfiguracja usług, DirectAdmin, poczta, konfiguracja sieci, konfiguracja urządzeń, konfiguracja i instalacja programów i systemów operacyjnych (komputery, routery), diagnozowanie i usuwanie problemów z komputerem, z siecią.
Usuwanie usterek stron i sklepów www, diagnozowanie problemów. Usuwanie problemów z pocztą (Thunderbird, Outlook), konfiguracja usług u Klienta.
Zdalny pulpit.

Cesja elektroniczna domeny

Opłata pobierana za realizację pojedynczego wniosku (niezależnie od liczby usług zawartych we wniosku). Weryfikacja danych podanych w trakcie składania zamówienia. Czynności ustalenia prawidłowych danych Klienta i ich aktualizacji.

Opcja na domenę

Umożliwia założenie tzw. "opcji" na zajętą domenę .pl na 3 lata. Opcja daje prawo pierwokupu w razie wygaśnięcia domeny, co umozliwia automatyczne przejęcie zajętej domeny w razie jej nieopłacenia przez obecnego Abonenta.

Subdomena .tomaszowmaz.pl

Subdomena o nazwie w postaci firma.tomaszowmaz.pl plus konto hostingowe to możliwość doskonałej promocji dla mieszkańcow Tomaszowa Maz, ktorzy chcieliby być widoczni w swojej branży.