Strona główna portalu > Baza wiedzy > 1. OGÓLNE > Jak założyć swoją stronę www


Jak założyć swoją stronę www
Chcesz stworzyć stronę internetową dla firmy lub produktu. Potrzebne są trzy komponenty:

  1. nazwa domeny  (np. „twojafirma.pl „twojafirma.tomaszowmaz.pl” )
  1. serwer na pliki strony internetowej (tzw. hosting, pakiet hostingowy)
  1. strona internetowa (pliki stron, zdjęcia, media)

 

  1. Zaczynamy  od zarezerwowania/wykupienia domeny dla twojego serwisu.  Sprawdzamy czy nazwa pod którą ma istnieć twój serwis internetowy jest jeszcze wolna (np.twojanazwa.pl). U nas zarejestrujesz dowolną domenę natychmiast w chwili znalezienia nazwy dostępnej do zarejestrowania.

Naszą specjalną ofertą jest subdomena w domenie tomaszowmaz.pl – nazwa.tomaszowmaz.pl Zauważ, że słowa kluczowe są w nazwie domeny – to „nazwa” i „tomaszowmaz”. To zaś gwarantuje wysoką pozycję w wyszkiwarkach. Tylko u nas jest taka możliwość promocji w Tomaszowie Maz.

  1. Po rejestracji domeny internetowej potrzebujesz serwer na pliki czyli hosting dla strony. Do wyboru mamy pakiety hostingowe rózniące się między sobą wielkością przestrzeni serwera i niektórymi funkcjami.
  1. Mając już zarejestrowaną domenę i hosting możesz umieścić pliki własnej strony internetowej (jeśli już posiadasz). Stronę internetową  możesz  stworzyć samodzielnie za pomocą Installatrona (ponad 100 gotowych aplikacji webowych) lub zlecić nam wykonanie strony.

Rejestracja domeny, wybór pakietu hostingowego i konfiguracja serwera, realizowanie płatności OnLine, konfiguracja Panelu Klienta – wszystko odbywa się w sposób w pełni zautomatyzowany – własną stronę możesz opublikować w sieci  w kilkanaście minut. Nigdy dotąd nie było do możliwe tak szybko z pełną obsługą usług z własnym Panelem Administracyjnym DirectAdmin . Sprawdź i przekonaj się jakie to proste – masz to na wyciągnięcie ręki.

Oferujemy pomoc techniczną 24h/7d w przypadku jakichkolwiek problemów.Czy odpowiedź była pomocna?

Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych    Wydrukuj ten artykuł Wydrukuj ten artykuł

Przeczytaj również
Polityka Prywatności (Zobacz: 778)
Parametry serwera (Zobacz: 982)
System zgłoszeń (Zobacz: 550)
Ciasteczka (cookies) (Zobacz: 895)